DARMOWE diagnozy neurologopedyczne i biofeedback w BELMED!

Mamy fantastyczną wiadomość dla wszystkich zainteresowanych! Dzięki wsparciu programu CEBRICS od Amerykańskiej Agencji ds. Rozwoju Międzynarodowego USAID oraz w niesamowitej współpracy z Fundacją Stocznia oraz Fundacją Żagle Życia, udostępniamy ograniczoną liczbę MIEJSC na BEZPŁATNE diagnozy neurologopedyczne oraz biofeedback.

💡 Co warto wiedzieć o naszych partnerach?

USAID to wiodąca amerykańska instytucja, która działa na rzecz końca skrajnego ubóstwa i promuje demokratyczne społeczeństwa, jednocześnie pomagając krajom w realizacji ich potencjału.

Fundacja Stocznia angażuje się w rozwój społeczności lokalnych, wspierając innowacyjne projekty społeczne i edukacyjne.

Fundacja Żagle Życia działa na rzecz wsparcia osób z różnymi trudnościami.

💡 Ale co to takiego te diagnozy?

Neurologopedia skupia się na diagnozowaniu i terapii trudności związanych z funkcjonowaniem mózgu, takich jak afazja, dysleksja czy opóźnienia w mowie.

Biofeedback to metoda, dzięki której pacjent uczy się kontrolować funkcje swojego organizmu (np. tętno, ciśnienie krwi) poprzez obserwację sygnałów biofeedbackowych. Pomaga to w lepszym zarządzaniu stresem, koncentracji oraz wieloma innymi funkcjami.

Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji, by skorzystać z profesjonalnej diagnozy dla siebie lub swojego dziecka ZA DARMO!

🔔 Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego nie czekaj i rezerwuj już teraz!

Razem dajemy więcej możliwości na pełniejszy rozwój. 💙🌍🚀